Мінекономрозвитку затвердило Перелік національних стандартів, які відповідають європейським гармонізованим стандартам та добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності приладу вимогам Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі, затверджений постановою КМУ від 24.09.2008 р. № 856.

Зокрема ці стандарти поширюються на виробників газових побутових плит, газового нагрівального обладнання для підприємств громадського харчування, газових котлів центрального опалення, газових установок для обігрівання більше ніж однієї кімнати.

У принципі, їх добровільне застосування гарантує відповідність виробів до євростандартів якості й у перспективі відкриває можливість безперешкодного експорту до країн ЄС.

Наказ Мінекономрозвитку «Про затвердження Переліку національних стандартів, які відповідають європейським гармонізованим стандартам та добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності приладу вимогам Технічного регламенту приладів, що працюють на газоподібному паливі» від 11.10.2013 р. № 1227.
Набирає чинності 18.03.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»