Раніше ми повідомляли про наміри Мінекономрозвитку встановити граничний рівень доходу суб’єктів, що здійснюють транспортування теплової енергії, централізоване водопостачання та водовідведення, за регульованим тарифом у розмірі 14,97%. Наразі відповідний документ затверджено, й набирає чинності він із початку 2014 року.

Нагадаємо: за повідомленням Держпідприємництва, норма доходу визначає вартість інвестицій, за рахунок яких розвивається компанія. Ця норма, з одного боку, має бути достатньою для того, щоб компанія могла конкурувати з іншими не менш ризикованими інвестиційними можливостями, а з іншого — не отримувала надприбуток за рахунок споживачів.

 Тому завданням наказу є затвердження граничного рівня регуляторної норми доходу, який забезпечить баланс між цими двома цілями і захистить інтереси як інвесторів, так і споживачів.

Наказ Мінекономрозвитку України «Про затвердження граничного рівня регуляторної норми доходу суб’єктів, що здійснюють транспортування теплової енергії, централізоване водопостачання та водовідведення» від 20.09.2013 р. № 1117.

Набирає чинності 01.01.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»