Змінилися положення Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно-господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, яка затверджена наказом Мінпраці від 06.09.2010 р. № 270.

Зокрема відтепер роботодавці, які бажають отримати фінансову допомогу на поворотній і безповоротній основі та/або цільову позику, разом із заявою не подають виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців та копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств, організацій України (ЄДРПОУ), засвідчену підписом та скріплену печаткою підприємства, податковий звіт про прибуток, що звільняється від оподаткування.

Водночас змінився механізм визначення доцільності та прийняття рішення про надання заявнику-роботодавцю, заснованому громадською організацією інвалідів, фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики.

Наказ Мінсоцполітики від 05.09.2013 р. № 545.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»