Уряд погодив сформований на підставі інформації Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської і Севастопольської міськдержадміністрацій за результатами інвентаризації граничний обсяг видачі фінансових казначейських векселів для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, яка утворилася у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, тарифам, які затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, у сумі 2850630,3 тис. грн.

Аби втілити вексельні розрахунки за такими боргами Мінрегіонбуду доручено терміново затвердити форми примірної довіреності органу Казначейства та примірного договору про проведення розрахунків між підприємствами, які надають послуги з теплопостачання, та постачальниками природного газу для погашення заборгованості за використаний природний газ із застосуванням фінансових казначейських векселів.

Постанова КМУ «Про встановлення граничного обсягу видачі

фінансових казначейських векселів для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію» від 26.09.2013 р. № 720.
Набирає чинності з дня опублікування. Станом на 10.11.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»