Головне управління Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що з 1 жовтня 2013 року із Державного реєстру вилучено моделі РРО, які не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів в електронному вигляді відповідно до вимог, затверджених наказом Мінфіну України від 08.10.2012 р. № 1057.

Реєстрацію касових апаратів, моделі яких не входять до оновленого Держреєстру РРО, до 30 листопада 2013 року буде скасовано. Усі суб’єкти господарської діяльності, у яких касова техніка не відповідає новим вимогам, отримають відповідні повідомлення до 1 листопада цього року.

Отже, суб’єкти господарювання до отримання відповідного попередження від органу Міндоходів і протягом місяця після його отримання матимуть можливість використовувати під час проведення розрахункових операцій наявну касову техніку та здійснити заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм чинного законодавства.

Зауважте: застосування штрафних санкцій за неподання до органів Міндоходів контрольно-звітної інформації РРО відповідно до вимог чинного законодавства настає з 1 січня 2014 року.

За інформацією офіційного порталу ГУ Міндоходів у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»