Затверджено новий і єдиний Порядок оформлення державними фітосанітарними інспекторами матеріалів про адміністративні правопорушення.

Порядок визначає процедуру складання протоколів про адмінправопорушення, які передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі — КпАП), зокрема за:

  • порушення законодавства про захист рослин (ст. 831 КпАП);
  • порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів (ст. 105 КпАП);
  • увезення в Україну, вивезення з України, транзит через її територію, вивезення з карантинних зон або ввезення до них об’єктів регулювання, які не пройшли фітосанітарний контроль (ст. 106 КпАП);
  • невиконання законних вимог посадових осіб спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері захисту рослин (ст. 18812 КпАП);
  • невиконання законних вимог Головного державного фітосанітарного інспектора України, головних державних фітосанітарних інспекторів, державних фітосанітарних інспекторів (ст. 18826 КпАП).

Порядок передбачає процедуру оформлення протоколів про адмінправопорушення, розгляд справ про адмінправопорушення, оскарження постанов по справі про адмінправопорушення, виконання постанов по справах про адмінправопорушення, ведення діловодства у справах про адмінправопорушення.

 

Наказ Мінагрополітики від 06.09.2013 р. № 534.

Набирає чинності з дня офіційного опублікуванняя

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»