Новини публікуються мовою оригіналу

Мінфін наказом від 25.01.2016 р. № 15 затвердив зміни до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів та Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України. Зокрема:

  1. 1. Розпорядникам бюджетних коштів не потрібно надавати копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Орган Казначейства перевірятиме відповідність даних, зазначених у Реєстраційній картці, установчим документам і відомостям (виписці чи витягу) з Єдиного державного реєстру, отриманим органами Казначейства в електронній формі в порядку, установленому законодавством.

У разі внесення змін до інформації про розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів), яка міститься в Єдиному державному реєстрі, орган Казначейства отримує в електронній формі нову виписку чи витяг з Єдиного державного реєстру.

  1. 2. Розпорядник бюджетних коштів (одержувач бюджетних коштів) протягом 5 робочих днів із дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації повідомляє відповідний орган Казначейства про припинення юридичної особи. Орган Казначейства отримує відомості про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в електронній формі з Єдиного державного реєстру.
  2. 3. Датою початку операцій за видатками та з надання кредитів із бюджету на рахунках, відкритих в органах Казначейства, є дата отримання органом Казначейства в установленому законодавством порядку повідомлення про взяття рахунка на облік територіальними органами Державної фіскальної служби чи дата, визначена як дата взяття на облік у територіальному органі Державної фіскальної служби за мовчазною згодою.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»