Як відомо, з 1 січня 2014 року має запрацювати оновлений Закон України «Про державну службу» від 17.11.2011 р. № 4050-VI (далі — Закон про держслужбу). Згідно з його положеннями, мінімальний розмір посадового окладу на посаді державної служби встановлюється на рівні не менше ніж два розміри мінімальної заробітної плати.

Однак, як ми вже згадували, на засіданні Уряду 11 вересня 2013 року вкотре обговорювали питання можливості та етапності підвищення зарплати для працівників органів державного управління.

Тепер же така етапність знайшла своє відображення в проекті Закону «Про внесення змін до деяких законів України», який розміщено на сайті Нацдержслужби.

Цей законопроект передбачає, що етапність реалізації положень Закону про держслужбу в частині умов оплати праці, перерахунку пенсій, виплати грошової винагороди визначатиме саме Уряд.

Схему посадових окладів на посадах державної служби Уряд затверджуватиме не пізніше як у місячний строк із дня прийняття закону України про Держбюджет на наступний рік відповідно до кожної підгрупи посад державної служби залежно від характеру та обсягу посадових обов’язків.

Тож Уряд у черговий раз намагається відтермінувати обіцяне з 01.01.2014 р. підвищення зарплати держслужбовців.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»