Мінінфраструктури нагадує українським міжнародним автоперевізникам порядок організації конкурсу на отримання відповідних дозволів.

Так, з 01.10.2013 р. для участі у розподілі міжнародних дозволів на перевезення вантажів, які мають обмежені річні квоти, автоперевізники повинні подати до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті заяву на отримання відповідних дозволів. У заяві обов’язково слід зазначити кількість перевезень вантажів, здійснених за попередній рік. Разом із супровідним листом копію документів, наданих Укртрансінспекції, треба надіслати на електронну адресу Департаменту автомобільного транспорту rozpodil@mtu.gov.ua.

Прийом документів для участі в конкурсі на отримання дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту здійснює відповідна Комісія з 01.11.2013 р. і протягом двадцяти робочих днів за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 14. Із механізмом розподілу дозволів ЄКМТ на 2014 рік можна ознайомитися на сайті Мінінфраструктури в рубриці «Автомобільний транспорт. Міжнародні перевезення».

Бортові журнали на 2014 рік оформляє та видає перевізникам Українське державне підприємство «Укрінтеравтосервіс» за адресою: м. Київ, просп. Науки, 57.

Нагадаємо: Порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку та Порядок проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ) затверджені наказом Мінтрансу від 20.08.2004 р. № 757.

За інформацією офіційного веб-сайту Мінінфраструктури

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»