«У кожному з центрів обслуговування платників податків при податкових інспекціях створено умови для подання звітності з ЄСВ. У центрах обслуговування платників також можна отримати консультації стосовно нарахування та заповнення звітності», — наголошують у ГУ Міндоходів у Волинській області.

Зокрема в сервісних центрах для платників податків кожен може ознайомитися із законодавчими документами та нормативною базою щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску, а також отримати реквізити рахунків, на які треба здійснювати відрахування цього платежу.

«Міністр доходів і зборів Олександр Клименко зобов’язав територіальні підрозділи організувати роботу з платниками єдиного соціального внеску так, щоб платники не відчули дискомфорту та незручностей у зв’язку зі зміною адміністратора єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», — підкреслив начальник ГУ Міндоходів у Волинській області Ігор Сінгаєвський.

Разом із тим для платників у ЦОППах на інформаційних стендах зроблено добірку необхідної інформації щодо нарахування та сплати ЄСВ. Окрім персональних консультацій, які надаються в кожному ЦОППі, тут працюють «тематичні» віконечка для платників ЄСВ.

«Звичайно, що найбільш прийнятна з точки зору отримання та обробки є звітність в електронному вигляді. Але звітність і в паперовому, і в електронному вигляді фахівцями Міндоходів опрацьовуватиметься однаково якісно та оперативно», — запевнив Ігор Сінгаєвський.

Оскільки в основу адміністрування єдиного соціального внеску покладено сервісний принцип роботи, платники єдиного внеску можуть отримати консультації через call-центр Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (0-800-501-007) та у ЦОПП.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»