Новини публікуються мовою оригіналу

Виконавча дирекція Фонду соцстраху від нещасних випадків звернулась із пропозицією внести зміни до п. 37 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 р. № 1232, виклавши його в такій редакції:

«Повідомлення надсилається також у разі, коли смерть потерпілого настала внаслідок нещасного випадку, що стався раніше, а акти за формою Н-5 і Н-1 іще не було складено й затверджено комісією. Спеціальне розслідування такого нещасного випадку проводиться в установленому порядку з використанням матеріалів раніше проведеного розслідування.

А в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку, що стався раніше, щодо якого акти за формою Н-5 і Н-1 уже було складено й затверджено та є висновок судово-медичної експертизи про зв'язок смерті потерпілого з нещасним випадком, спеціальне розслідування такого нещасного випадку не проводиться».

Без урахування пропозиції обов’язковим лишається проведення повторного спеціального розслідування такого нещасного випадку, яке здійснюється в установленому порядку з використанням матеріалів раніше проведеного розслідування. Про це повідомляє виконавча дирекція Фонду в листі від 20.08.2015 р. № 354-05-3.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»