Новини публікуються мовою оригіналу

Головне управління ДФС у Волинській області на своєму сайті повідомляє: у зв’язку з об’єднанням у 2015 році територіальних громад сіл, селищ, міст змінено реквізити рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, а саме — для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад. Рахунки для зарахування надходжень будуть відкриті лише для центрів об’єднаних територіальних громад і вводяться в дію із 05.01.2016 р., а  рахунки для  зарахування надходжень по громадах, які увійшли до їх складу, будуть закриті.

Починаючи із 05.01.2016 р. уводяться в дію рахунки для  зарахування до об’єднаних територіальних громад лише за кодами класифікації доходів бюджету, які були передбачені рішеннями про місцеві бюджети на 2015 рік і згідно з інформацією органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманою у 2015 році. Надалі рахунки довідкриваються (перевідкриваються) згідно з рішеннями про місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад на 2016 рік та інформацією органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманою у 2016 році.

За реквізитами рахунків для зарахування надходжень звертатися до Державних податкових інспекцій та відділень банків територіального рівня за місцем реєстрації та перебування на податковому обліку платника.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»