Кабмін затвердив Техрегламент енергетичного маркування енергоспоживчих продуктів та план заходів з його застосування; Техрегламент енергетичного маркування побутових електричних холодильників та план заходів з його застосування; Техрегламент енергетичного маркування побутових пральних машин та план заходів з його застосування.

Серед іншого звернемо увагу на те, що нові технічні регламенти розроблені на основі та на виконання Делегованого регламенту Комісії (ЄС) від 28.09.2010 р. № 1060/2010 (що доповнює Директиви Європейського Парламенту та Ради).

Інформація про споживання енергетичних ресурсів, а також у разі потреби інших основних ресурсів під час використання товару доводиться до відома споживачів шляхом використання енергетичної етикетки та мікрофіші, якщо продукт пропонується для продажу, у прокат, лізинг або представляється споживачам безпосередньо чи опосередковано шляхом будь-якого виду продажу на відстані, включаючи Інтернет.

Водночас реклама товарів, на які поширюється техрегламент енергетичного маркування енергоспоживчих продуктів, має включати посилання на клас енергоефективності продукту в разі зазначення інформації про споживання енергетичних ресурсів або ціну.

Постанова КМУ «Про затвердження технічних регламентів щодо енергетичного маркування» від  07.08.2013 р. № 702.

Набирає чинності через шість місяців із дня опублікування.
Станом на 01.10.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»