Порядок заповнення поля «Призначення платежу» розрахункового документа під час сплати платежів до бюджету визначає Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету, затверджений наказом Мінфіну від 07.07.2012 р. № 817. Однак у ньому немає вказівок, яким чином заповнювати таке поле розрахункового документа під час сплати ЄСВ.

Виправити це мав би проект наказу Міндоходів «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів». Проте станом на 01.10.2013 р. його не затверджено.

Тож платникам ЄСВ не залишається нічого іншого, як у разі сплати ЄСВ скористатися рекомендаціями щодо заповнення поля «Призначення платежу» в платіжному дорученні за прикладом, наведеним у цьому проекті:

 

1

2

3

4

5

6

7

*

;101

; 20120559

; ЄCВ за вересень

;

;

;

1 — службовий код («*»);

2 — код виду сплати («101» — сплата суми податків і зборів/єдиного внеску);

3 — код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (наприклад, підприємство «Маяк», що має код 20120559);

4 — друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу;

5 — не заповнюється;

6 — не заповнюється;

7 — не заповнюється.

 

Нагадаємо: рахунки для сплати ЄСВ знаходяться тут.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»