Казначейство встановило, що вхідні файли, які надходять до Казначейства на змінних носіях, мають оброблятися автоматизовано в пункті роботи зі змінними носіями за допомогою спеціалізованого прикладного програмного забезпечення. Така вимога є в наказі Мінфіну від 19.08.2013 р. № 768.

Ця новація запроваджується з метою:

  • покращання електронного документообігу з клієнтами Казначейства;
  • мінімізації ризиків зараження вірусними програмами локальної обчислювальної мережі Казначейства;
  • зменшення витрат робочого часу користувачів на обробку магнітних носіїв;
  • поширення заборони роботи із приводами змінних носіїв інформації на працівників Казначейства, що унеможливлює проникнення вірусних програм і несанкціонований витік інформації з мережі обробки даних;
  • забезпечення цілісності електронних файлів документів, отриманих від клієнтів Казначейства, шляхом розміщення в спеціалізованому файловому сховищі та повної відмови від збереження документів на змінних магнітних носіях;
  • оперативного пошуку та обробки отриманої від клієнтів Казначейства інформації в автоматизованих системах Казначейства.

 

Наказ Мінфіну «Про затвердження Порядку обміну електронними файлами на змінних носіях через пункт роботи зі змінними носіями в процесі казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів у Державній казначейській службі України» від 19.08.2013 р. № 768.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Cтаном на 30.09.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»