Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 05.06.2015 р. № 226/06/186-15 наголошує: прийняття працівників державних підприємств, установ, організацій на роботу за сумісництвом на більше ніж 0,5 ставки до 11.03.2015 р. вважається порушенням законодавства про працю. Адже постанова КМУ від 04.03.2015 р. № 81, якою передбачено, що на період проведення АТО норми щодо тривалості роботи за сумісництвом, порядку надання відпустки та заборони роботи за сумісництвом (окрім заборони, установленої законом) не застосовуються до працівників державних підприємств, установ і організацій, які переміщуються з районів проведення АТО, чинна з 11.03.2015 р.

До того ж звертається увага на те, що страхувальник має використовувати дані Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, отримані від застрахованої особи у вигляді довідки від ПФУ.

Ненадання зазначеної довідки не позбавляє застраховану особу права на отримання матеріального забезпечення згідно із наданим листком непрацездатності (його копії — за роботою за сумісництвом), але це матеріальне забезпечення призначатиметься страхувальником виходячи зі страхового стажу, розрахованого в установленому порядку.

При цьому наявність копії листка непрацездатності за сумісництвом, засвідченої підписом керівника та печаткою за основним місцем роботи, є вимогою ч. 1 ст. 31 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV.

Якщо відсутні підстави для відмови в оплаті листка непрацездатності, то, на думку Мінсоцполітики, роботодавець має призначати матеріальну допомогу на підставі оригіналу листка непрацездатності.

Інформацію щодо відсутності в застрахованої особи зарплати (доходу) у розрахунковому періоді за основним місцем роботи також можна підтвердити за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»