Дорогі читачі!

Минуло рівно ДВАНАДЦЯТЬ місяців відтоді, як побачив світ перший номер газети «Інтерактивна бухгалтерія». Цього дня хочемо насамперед подякувати вам за довіру! Ми цінуємо кожного читача й докладаємо максимальних зусиль, аби зробити наш із вами продукт іще якіснішим та інформативнішим.

На ювілеях прийнято підбивати підсумки. І нам є чим пишатися. За минулий рік «Інтерактивна бухгалтерія» з інтернет-видання переросла в бухгалтерський сервіс, що включає цілий комплекс послуг й інформаційних ресурсів: від тематичних проектів до індивідуальних консультацій. За рік ми зуміли зібрати колектив справжніх професіоналів, кожен із яких є найкращим у своїй галузі.

У поточному, ювілейному, номері ми презентуємо ДВАНАДЦЯТЬ продуктів, які входять до бухгалтерського сервісу «Інтерактивна бухгалтерія». Під кожен із них відкрита окрема рубрика, у якій ви знайдете не лише опис продукту, а й живі приклади його практичної реалізації, що включають безліч важливих порад і цікавих консультацій.

Для того щоб переконатися в зручності, оперативності й доступності нашого сервісу, досить зробити один крок — почати користуватися «Інтерактивною бухгалтерією»!

Будемо раді бачити вас серед наших користувачів і щиро бажаємо вам професійних успіхів!

Поспішаємо поділитися з вами нашим ювілейним номером.

З повагою,
«Інтерактивна бухгалтерія»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»