Новини публікуються мовою оригіналу

Працівнику, якого вже звільнено, необхідно надати листок непрацездатності, інакше підприємство не матиме підстав для нарахування та виплати лікарняних. У такому випадку оплату перших 5-ти днів тимчасової непрацездатності працівнику нарахують і виплатять не в день звільнення, а пізніше. Допомога з Фонду буде виплачена тільки після надходження на окремий рахунок суми коштів, зазначених у заяві-розрахунку. Підприємство після надходження коштів виплачує їх звільненому працівнику.

З огляду на це виплата лікарняних після дати звільнення працівника не порушує законодавства про працю, але виплатити нараховані лікарняні підприємство зобов'язане найближчого після нарахування дня для виплати зарплати, а допомогу з Фонду — після надходження грошей на рахунок.

Окрім того, після звільнення працівника підприємство не несе обов'язку страхувальника, а відповідно, і платника страхових внесків.

Отже, особам, яким після звільнення нараховано допомогу по тимчасовій непрацездатності, єдиний внесок на зазначені суми не нараховується.

ДПІ в Голосіївському районі
ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»