Затверджено Порядок надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування тарифів на окремі види житлово-комунальних послуг (далі — Порядок).

Висновки щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування цін (тарифів) на товари, роботи і послуги, щодо яких запроваджено державне регулювання цін (тарифів), до утворення територіальних органів Держінспекції з контролю за цінами надаватимуться Держінспекцією з контролю за цінами.

Порядком визначено механізм надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів і технічного обслуговування ліфтів.

Для отримання такого висновку суб’єкти господарювання подають до Держінспекції з контролю за цінами пакет документів, після перевірки яких приймається відповідне рішення щодо надання висновку або відмови в наданні висновку (у строк, що не перевищує 10 робочих днів із дати реєстрації документів службою діловодства).

У разі виявлення Держінспекцією з контролю за цінами під час проведення в суб’єктів господарювання планових або позапланових перевірок фактів подання недостовірної інформації для отримання висновку до суб’єктів господарювання застосовуються адміністративно-господарські санкції відповідно до законодавства.

Наказ Мінекономрозвитку «Про питання надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування цін (тарифів) на товари, роботи і послуги, щодо яких запроваджено державне регулювання цін (тарифів)» від 14.08.2013 р. № 967.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 27.09.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»