Новини публікуються мовою оригіналу

У новині «Комунальні дошкільні навчальні заклади можна не поспішати передавати до району» наголошувалося на тому, що фінансування дошкільних навчальних закладів із районного бюджету не передбачає зміни їх підпорядкування, а тому — не потребує їх передання в підпорядкування територіальної громади району.

Адже буде подовжено на 2016 рік дію п. 20 р. VI «Прикінцевих та перехідних положень» БКУ, згідно з яким надається можливість здійснювати з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення видатки на утримання навчально-виховних комплексів «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» (за умови, якщо загальноосвітній навчальний заклад — I ступеня) і сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів і бібліотек з уточненням щодо прийняття районною радою рішення про передання таких видатків за зверненням сільської, селищної, міської (міста районного значення) рад.

Тепер ці законодавчі зміни починають діяти, адже вони набувають чинності із 19.12.2015 р., згідно з опублікуванням підписаного Президентом Закону України від 26.11.2015 р. № 837-VIII.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»