Новини публікуються мовою оригіналу

ДФСУ в листі від 17.02.2015 р. № 3155/6/99-99-17-03-01-15 розглянула питання щодо порядку нарахування та сплати ЄСВ на суми компенсації за невикористані дні щорічної відпустки в разі переведення працівника на інше підприємство.

Передусім контролери зазначають: суми грошових компенсацій у разі невикористання, зокрема, щорічних (основної та додаткових) відпусток у розмірах, передбачених законодавством, є базою для нарахування й утримання ЄСВ.

У разі переведення на роботу на інше підприємство працівник має право на отримання грошової компенсації за невикористані ним дні щорічних відпусток або така грошова компенсація за його бажанням може бути перерахована на рахунок підприємства, на яке перейшов працівник.

Зокрема, підприємство, що нараховує й перераховує грошову компенсацію за невикористану щорічну відпустку, є страхувальником, який зобов’язаний нарахувати, утримати та сплатити ЄСВ і відобразити нарахування у звіті (ст. 116 КЗпП України). Отже, для нового роботодавця сума отриманої компенсації за відпустку, невикористану працівником на попередньому місці роботи, не є базою нарахування й утримання ЄСВ.

Окрім того, якщо працівник, переведений на роботу на інше підприємство, в установу, організацію, повністю або частково не використав щорічні основну та додаткові відпустки й не одержав за них грошову компенсацію, до стажу роботи, що дає право на щорічні основну та додаткові відпустки, зараховується час, за який він не використав ці відпустки за попереднім місцем роботи.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»