Новини публікуються мовою оригіналу

Департамент загальної та середньої освіти МОН у листі від 14.12.2015 р. № 2/4-13-2600-15 розглянув питання щодо фінансування дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності.

МОН указує на те, що 26.11.2015 р. було прийнято Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об'єднаних територіальних громад» (законопроект № 3490), який перебуває на підписі в Президента.

Зокрема, ними буде продовжено на 2016 рік дію п. 20 р. VI «Прикінцевих та перехідних положень» БКУ, згідно з яким надається можливість здійснювати з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення видатки на утримання навчально-виховних комплексів «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» (за умови, якщо загальноосвітній навчальний заклад — I ступеня) і сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів і бібліотек з уточненням щодо прийняття районною радою рішення про передання таких видатків за зверненням сільської, селищної, міської міста районного значення рад.

Як повідомляє Мінфін, фінансування дошкільних навчальних закладів із районного бюджету не передбачає зміни їх підпорядкування, а тому не потребує їх передання в підпорядкування територіальної громади району.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»