Новини публікуються мовою оригіналу

КМУ вніс зміни до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 р. № 637. Зокрема, такі зміни передбачають:

  • за відсутності трудової книжки, а також у тих випадках, коли в трудовій книжці відсутні необхідні записи чи містяться неправильні або неточні записи про періоди роботи, для підтвердження трудового стажу також прийматимуться дані, наявні в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • у разі якщо підприємства, установи, організації чи їх правонаступники розміщуються на тимчасово окупованій території України або в районах проведення антитерористичної операції, спеціальний трудовий стаж може підтверджуватися за даними, наявними в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Такі зміни введено постановою «Про внесення змін до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній», затвердженою Кабінетом Міністрів України від 09.12.2015 р. № 1028.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»