Новини публікуються мовою оригіналу

Держрегуляторна служба видала Інформаційний лист (методичні рекомендації) з розроблення ліцензійних умов провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 09.12.2015 р. № 9311. Роз’яснення включає такі вимоги щодо змісту майбутніх ліцензійних умов:

  • у ліцензійних умовах не може бути передбачено подання здобувачем ліцензії оригіналів документів (окрім документів, що складаються безпосередньо здобувачем ліцензії). Документи, що складаються безпосередньо здобувачем, — це документи, для підготовки яких здобувачеві не потрібно звертатися до органів державної влади чи третіх осіб;
  • опис документів для одержання ліцензії подається у двох екземплярах. Ліцензійними умовами затверджується зміст і форма опису документів, що подаються для одержання ліцензії. Опис має містити перелік документів, що додаються здобувачем ліцензії до заяви про її отримання. Ліцензійними умовами повинен визначатися виключний перелік інформації (даних), що має міститися в описі документів, та його форма.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»