Новини публікуються мовою оригіналу

Мінагрополітики затвердило накази (від 01.12.2015 р. № 458 та № 459), згідно з якими здійснюватиметься нарахування й виплата часткового відшкодування вартості об'єктів, яку утворюють структурні підрозділи агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, і вартості тварин комісіями (постанова КМУ від 28.10.2015 р. № 884).

Комісія розпочинає приймання заявок і документів, що додаються до них, у день оприлюднення в друкованих засобах масової інформації оголошення про порядок та умови виплати часткового відшкодування вартості об'єктів, а закінчує — за 10 робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії.

Комісія діє в складі не менше 5 осіб. До складу комісій входять представники структурних підрозділів агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, органів державної статистики, місцевих фінансових органів, територіальних органів Державної фінансової інспекції України, ДФС і Державної архітектурно-будівельної інспекції України, громадських об'єднань у галузі тваринництва (за згодою).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»