Уряд уніс зміни до Положення про акредитацію ВНЗ і спеціальностей у ВНЗ та вищих професійних училищах та Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг.

Порядком передбачено можливість проведення повторної акредитаційної комісії. Таким чином, у разі непогодження ВНЗ із висновками експертної комісії щодо акредитації такий навчальний заклад може протягом 5 робочих днів подати до МОН заяву про проведення повторної експертизи експертною комісією в іншому складі у зв’язку з недостовірністю такого висновку або порушенням експертною комісією порядку проведення експертизи.

Також можливим буде і переоформлення сертифіката про акредитацію закладу (спеціальності). Переоформлення здійснюється МОН у разі зміни:

  • найменування навчального закладу (якщо така зміна не пов’язана з реорганізацією юридичної особи чи новоутворений навчальний заклад є правонаступником реорганізованого);
  • юридичної адреси навчального закладу;
  • назви напряму підготовки (спеціальності).

 

Постанова КМУ «Про внесення змін до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах та Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг» від 18.09.2013 р. № 692.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 26.09.2013 р. не опубліковано

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»