Новини публікуються мовою оригіналу

Лівобережна міжрайонна виконавча дирекція КМВ ФСС із ТВП звертає увагу страхувальників на те, що останнім часом під час проведення перевірок усе більше трапляється випадків оплати за рахунок коштів Фонду листків непрацездатності після встановлення МСЕК інвалідності. Про це повідомляється на її сторінці в мережі Фейсбук.

Так, у разі визнання хворого листок непрацездатності закривається днем надходження документів хворого на МСЕК, дата встановлення інвалідності обов'язково вказується в листку непрацездатності. При цьому в разі визнання хворого інвалідом дата надходження (реєстрації) документів на МСЕК повинна збігатися із днем установлення інвалідності.

Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, виплачується Фондом застрахованим особам починаючи з 6-го дня непрацездатності за весь період до встановлення МСЕК інвалідності (установлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності) незалежно від звільнення застрахованої особи в період втрати працездатності, у порядку та розмірах, установлених законодавством.

Таким чином, дата встановлення МСЕК інвалідності (установлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності) оплаті за рахунок коштів Фонду не підлягає.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»