Новини публікуються мовою оригіналу

Розроблено проект урядової постанови, яка має внести зміни до постанови КМУ «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 р. № 65 (далі — Постанова № 65). Розробником виступає МОН.

Зокрема, передбачається вилучити п. 12 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади й інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених Постановою № 65.

Останній зобов’язує бюджетників тимчасово припинити встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (окрім лікарів, фахівців із базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів із вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, молодших медичних сестер, соціальних робітників, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних і вищих навчальних закладів, а також працівників вищих навчальних закладів, переміщених із району проведення антитерористичної операції).

Хоча нещодавно Мінфін у листі від 10.11.2015 р. № 31-07010-07-10/34573 не підтримав надання дозволу на можливість здійснювати доплати працівникам за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, зокрема кухарям, прибиральникам, сторожам, бібліотекарям.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»