За прогнозами Українського Гідрометцентру в період із 27 вересня до 1 жовтня середньодобова температура в столиці не буде вище ніж 8 градусів за Цельсієм. У зв’язку із цим столичною владою прийнято рішення розпочати опалювальний сезон уже з 30 вересня. Відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації підписав Олександр Попов.

Так, у понеділок, 30 вересня, керівники теплопостачальних підприємств і організацій розпочнуть подачу теплоносія в приміщення пологових будинків, лікувальних установ, дошкільних закладів і навчальних закладів із цілодобовим перебуванням дітей, а також соціально-медичних установ, що підпорядковані Департаменту соціальної політики.

«Враховуючи прогнози Гідрометцентру, ми розпочинаємо опалювальний сезон раніше. Підключення систем теплопостачання відбуватиметься в три етапи. Спочатку ми подамо тепло до дитячих садочків, начальних закладів із цілодобовим перебуванням дітей та лікувальних установ. Потім — до всіх загальноосвітніх навчальних закладів за заявками їх керівників. Після цього ввімкнуть опалення й у житлових будинках, адміністративних будівлях установ та організацій (також за заявками їх керівників). Ми ретельно підготувалися, тому вхід в опалювальний сезон має відбутися без ускладнень», — розповів Олександр Попов.

За матеріалами офіційного сайта КМДА

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»