Кабмін затвердив Порядки забезпечення харчуванням та лікарськими засобами і виробами медичного призначення за рахунок коштів державного бюджету спортсменів—учасників спортивних заходів державного та міжнародного рівня.

Грошова добова норма витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів затверджується Мінмолодьспорту за погодженням із Мінфіном згідно з до добовою нормою продуктів харчування та коефіцієнтів застосування добових норм.

Норми витрат можуть переглядатися щороку до 1 квітня на підставі даних Держстату щодо рівня середньоринкових роздрібних цін на відповідні продукти харчування станом на 1 січня поточного року.

Стосовно забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, то для зазначених вище спортсменів передбачена грошова норма витрат на 1 особу залежно від того, до якої групи виду спорту такий спортсмен належить (1-3 групи видів спорту — до 127 грн, 4 група видів спорту, усі види фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів — до 34 грн).

 

Постанова КМУ «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня» від 18.09.2013 р. № 689.

Набирає чинності 01.01.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»