Відповідні зміни визначені в Постанові КМУ «Про внесення змін до пункту 32 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності» від 04.09.2013 р. № 653.

Так, постановою внесено зміни до Переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності:

проведення робіт із землеустрою виключено з переліку видів діяльності, що підлягають ліцензуванню;

при поданні заяви про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з землеоціночних робіт та земельних торгів не потрібно подавати витяг з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок. Зазначена інформація — є у компетенції органу ліцензування.

У зв’язку із тим, що відомості щодо внесення інформації про оцінку земельних ділянок до відповідного реєстру містяться на офіційному веб-сайті Держземагенства України, витяг з цього реєстру не є обов’язковим при поданні заяви на видачу ліцензії.

Нагадаємо: Пункт 32 Переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2001 року № 756, приводиться у відповідність до положень Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги».

 

Прес-служба Держпідприємництва України

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»