Новини публікуються мовою оригіналу

Держказначейство надало роз’яснення (лист від 05.10.2015 р. № 14-09/907-2406) щодо застосування КЕКВ при забезпеченні спортсменів, тренерів, суддів харчуванням, відшкодування проїзду, добових, проживання під час проведення навчально-тренувальних зборів і спортивних змагань місцевого рівня.

У листі зазначено: відповідно до законодавства, оплата послуг із харчування на період проведення заходу, оплата проїзду, добових, проживання й інших витрат тренерів, суддів, інших учасників навчально-тренувальних зборів, змагань, олімпіад, молодіжних, фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, наукових конференцій тощо, які надають послуги згідно з укладеними угодами, провадиться за кодом економічної класифікації видатків 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

Для здійснення видатків на виплату компенсації за продукти харчування за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» до органу Державної казначейської служби подається наказ на проведення заходу, у якому у зв'язку з неможливістю організації повноцінного харчування передбачено виплату компенсації за продукти харчування визначеним особам.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»