Новини публікуються мовою оригіналу

Про це нещодавно повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві, полковник податкової міліції Ігор Скороход.

За його словами, у рамках кримінального провадження щодо незаконного обігу підакцизних товарів згідно з відповідними рішеннями суду було проведено обшуки в офісі одного із київських товариств з обмеженою відповідальністю, що займається реалізацією ПММ, та на нафтосховищі, яким ця фірма користується.

Під час обшуків було вилучено документацію, яка свідчить про незаконне виготовлення, придбання та збут ПММ, а також понад 1152 тонни паливно-мастильних матеріалів, що викликають сумнів стосовно їх якості й походження, та компоненти для їх виготовлення загальною вартістю понад 17 млн 352 тис. грн.

«Зважаючи на високу вартість пального, нечесні на руку ділки ідуть на всілякі хитрощі, для того щоб збільшити свої прибутки. Не зупиняє їх навіть те, що внаслідок заправляння подібними сурогатами пального більшість авто виходять із ладу. Вилучення з обігу цього так званого «пального» дозволить автовласникам уникнути безлічі проблем», — зауважив очільник столичної податкової міліції.

Головне управління ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»