Новини публікуються мовою оригіналу

Урядовий проект податкової реформи планує внесення змін до ч. 7 ст. 7  Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464 (даліЗакон про ЄСВ.

Урешті-решт буде коректно викладено норму щодо звільнення виплат у межах середнього заробітку мобілізованих працівників, що компенсуються із бюджету. Цю норму буде поширено й на працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом.

А для працівників, призваних на строкову військову службу чи прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) уведення воєнного стану, як і раніше, у 2016 році проектом змін не передбачено звільнення від нарахування ЄСВ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»