Новини публікуються мовою оригіналу

Постановою КМУ «Про внесення змін до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість» від 18.11.2015 р. № 967 доповнено п. 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014 р. № 569.

Зокрема введено таку норму: у поповнення електронного рахунка враховується в межах проведених розрахунків із ПДВ сума зменшення залишка узгоджених податкових зобов’язань такого платника податку, не сплачених до бюджету, строк сплати за якими настав, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі, за коригуючими реєстрами.

Зауважимо: таке зарахування відбувається в разі проведення органами Казначейства розрахунків платника податку з погашення заборгованості з різниці в тарифах1 на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги із централізованого водопостачання, водовідведення, за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам із подальшим спрямуванням коштів у рахунок погашення заборгованості з ПДВ.

1 Така різниця виникає у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг із централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувались органами державної влади чи органами місцевого самоврядування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»