Міндоходів визначило механізм прийняття банками грошових чеків, платіжних доручень та інших розрахункових документів на видачу (перерахування) коштів для виплати зарплати, на які нараховується ЄСВ.

Відтак банки здійснюють видачу (перерахування) зазначених коштів лише за умови одночасного:

  • подання платником ЄСВ грошових чеків, платіжних доручень, розрахункових документів на видачу коштів для виплати зарплати, на які нараховується ЄСВ;
  • розрахункових документів (документів на переказ готівки) про перерахування коштів для сплати ЄСВ.

Причому суми ЄСВ, сплачені за цими документами, повинні становити не менше 1/3 суми коштів для виплати зарплати. Якщо ж сума ЄСВ менша, ніж 1/3, тоді разом із розрахунковими документами на виплату зарплати платник ЄСВ має надати банку оригінал довідки-розрахунку, погоджений із Податковою за місцем узяття на облік платника ЄСВ.

Така довідка-розрахунок складається платником ЄСВ у 3-х примірниках. Податкова невідкладно має погодити довідку-розрахунок. Один примірник надається банку, другий — Податковій, третій — залишається в платника ЄСВ.

Форма довідки наведена в Наказі.

Наказ Міндоходів України «Про затвердження Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати» від 09.09.2013 р. № 453

Набирає чинності з дня офіційного опублікування
Станом на 25.09.2013 р. не опубліковано

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»