Новини публікуються мовою оригіналу

Для перерахування ПДВ до бюджету ДФС надсилає Державній казначейській службі (далі — Казначейство), у якій відкрито рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ, реєстр платників1, у якому зазначаються: назва платника, податковий номер та індивідуальний податковий номер платника, звітний період і сума податку, що підлягає перерахуванню до бюджету (абз. 2 п. 200.2 ПКУ).

1 На підставі такого реєстру орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, у якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ, не пізніше останнього дня строку, установленого ПКУ для самостійної сплати податкових зобов'язань, перераховує суми податку до бюджету.

Окрім того, п. 2001.6 ПКУ передбачено, що ДФС має право надсилати Казначейству коригуючі реєстри для уточнення інформації, зазначеної в раніше надісланих реєстрах.

Тож податківці повідомляють: у зв’язку з тим, що нині відсутній регламент (порядок) коригування раніше направлених реєстрів сум ПДВ до Державної казначейської служби України, здійснення коригувань реєстрів для уточнення інформації, зазначеної в раніше надісланих реєстрах, є неможливим.

Таку інформацію повідомило Міжрегіональне головне управління ДФС — Центральний офіс із ОВП у листі від 24.11.2015 р. № 25898/10/28-10-06-11.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»