Казначейство України та головні управління Державної казначейської служби України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі — Головні управління Казначейства) виступатимуть векселедавцями і платниками за фінансовими казначейськими векселями.

Фінансові казначейські векселі складатимуть в документарній формі як електронний документ.

Казначейство України та Головні управління Казначейства укладатимуть договори про підключення до системи електронного обігу фінансових векселів із адміністратором системи електронного обігу фінансових векселів щодо надання послуг із підключення до такої системи, формування та зберігання фінансових казначейських векселів у формі електронного документа, ведення реєстру фінансових казначейських векселів і супроводження електронних документів у зазначеній системі.

Сплата фінансових казначейських векселів здійснюватиметься, починаючи з 2014 року, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за відповідною бюджетною програмою.

 

Наказ Держказначейслужби «Про затвердження Порядку здійснення видачі, обігу, обліку і сплати фінансових казначейських векселів, виданих як електронний документ, органами Державної казначейської служби України» від 20.09.2013 р. № 138. Чинний.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»