Новини публікуються мовою оригіналу

Верховна Рада України 26.11.2015 р. прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» і деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» (законопроект № 2983 від 02.06.2015 р.).

Зокрема, викладено в новій редакції Закон України від 15.05.2003 р. № 755-IV: серед іншого, останній доповнено низкою положень щодо громадських формувань; розширено перелік відомостей, котрі має містити ЄДР; виписано порядок оскарження рішень, дій, бездіяльності у сфері держреєстрації; передано органам місцевого самоврядування, місцевим держадміністраціям, нотаріусам, банкам повноваження з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців тощо.

Як випливає із «Прикінцевих та перехідних положень» прийнятого Закону, у повну силу нововведення мають запрацювати до 1 січня 2017 року.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»