Новини публікуються мовою оригіналу

Держпраці на сайті надало відповідь на запитання: чи має право роботодавець вимагати від працівника довідки про стан сім’ї та відсутність вагітності в жінок?

Відповідно до ст. 25 КЗпП, при укладенні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну та національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування та документи, подання яких не передбачено законодавством.

Надання довідки про стан сім’ї та про відсутність вагітності в жінок законодавством не передбачено.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»