Новини публікуються мовою оригіналу

ДФСУ на своєму офіційному порталі надала роз’яснення щодо дій юридичної особи в разі перереєстрації автомобіля в інший адміністративний район.

Зокрема, якщо перереєстрація автомобіля в інший адміністративний район для випадків, коли передбачається взяття на облік платника транспортного податку в іншому контролюючому органі, відбулася:

  • до 20 лютого, і звітну декларацію вже подано, до спливу граничного строку її подання платником податку — юридичною особою декларація подається з типом «Звітна нова»;
  • після 20 лютого звітного року (після спливу граничного строку подання декларації), платником податку — юридичною особою подається декларація з типом «Уточнююча».

Відзначимо: платники транспортного податку — юридичні особи до 20.02.2015 р. декларували об’єкти оподаткування, використовуючи Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 05.12.2013 р. № 767. А починаючи з 01.01.2016 р. — наступного базового податкового (звітного) періоду юридичні особи — платники транспортного податку звітуватимуть за новою формою, установленою наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження форми податкової декларації з транспортного податку» від 10.04.2015 р. № 415.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»