Новини публікуються мовою оригіналу

Кабінет Міністрів України постановою від 13.10.2015 № 916 уніс зміни до чинного Порядку видачі ветеринарних документів. Цими змінами передбачене скасування обов’язкового оформлення ветеринарного свідоцтва Ф-2 для транспортування фуражних культур за межі території України через пункти пропуску на державному кордоні, котрі відкриті на території морських портів.

Відтепер оформлення свідоцтва буде добровільним. Оригінали міжнародних ветеринарних сертифікатів видаватимуться на підставі звернень вантажовласника чи вповноваженої ним особи. Скасування обов’язкового оформлення ветеринарного сертифіката Ф-2 — це один зі спільних Мінінфраструктури та Мінагрополітики заходів чергового етапу дерегуляції в морських портах.

Після прибуття фуражного зерна до зернового складу в морському порту за відсутності в супровідних документах ветеринарного свідоцтва такий зерновий склад зобов’язаний надати регіональній службі державного ветконтролю з нагляду на державному кордоні та транспорті відповідні товаротранспортні та/або залізничні накладні, у яких зазначається місце походження фуражного зерна. У разі функціонування в морському порту ІСПС зазначені документи передаватимуться в електронному вигляді.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»