Новини публікуються мовою оригіналу

Нинішня податкова система не відповідає тому стану економіки, який є на сьогодні, і нам треба спільно працювати над тим, щоб реформа дала саме конструктивні зміни. Про це заявив під час відкриття другої частини Х з’їзду АППУ Голова ДФС Роман Насіров.

«Зараз дуже важливий час для нашого бізнесу, для всієї економіки. Тому ми маємо об’єднати наші зусилля, щоб зробити роботу фіскальної служби прозорою, створивши справжню сервісну службу. У нас є підписаний меморандум з АППУ, але нині вже треба переходити до рішучіших кроків, сідати разом за стіл перемовин і почати працювати в реальному режимі часу. Податкова реформа для бізнесу має стартувати в грудні 2015 року!», — зазначив Роман Насіров.

Служба залучатиме до співпраці експертів і членів асоціації в багатьох питаннях. АППУ має фактично виступати лобістом реформ, оскільки деякі зміни просто застрягають у бюрократії. Співпраця з громадськістю, із місцевими органами влади надає можливість працювати ефективніше всім підрозділам служби.

Іще одним напрямом роботи для себе в ДФС убачають перегляд умов роботи бізнесу. Із тією ситуацією, яка є в економіці країни, у службі вважають за потрібне або взагалі відмовитися від авансової сплати податку на прибуток, або перейти на 3-місячний режим контролю. Окрім того, керівництво ДФС вважає, що новий Податковий кодекс має чітко закріпити умови роботи для бізнесу на 2–4 роки, чи в крайньому разі ввести мораторій на зміни.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»