Опубліковано Порядок видачі, обігу, обліку фінансових казначейських векселів, виданих як електронний документ, та сплати за ними, затверджений постановою КМУ від 21.08.2013 р. № 683 (див.  «Урядовий кур’єр» від 21.09.2013 р. № 172).

Тож Уряд визначився, як за допомогою фінансових казначейських векселів здійснюватиме:

1) реструктуризацію фактичної бюджетної заборгованості, що утворилася станом на 1 січня 2013 р., з урахуванням стану її погашення за видатками в частині:

  • бюджетної кредиторської заборгованості розпорядників бюджетних коштів та заборгованості із різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг із централізованого водопостачання та водовідведення, тарифам, що затверджувалися та/або погоджувались органами державної влади чи органами місцевого самоврядування;
  • бюджетних зобов'язань одержувачів бюджетних коштів;

2) відшкодування з бюджету на підставі висновку відповідного органу доходів і зборів сум ПДВ, заявлених до відшкодування та підтверджених за результатами перевірки, але не відшкодованих на звітну дату платникові податку, який подав такому органові заяву про обрання способу відшкодування з бюджету суми податку на додану вартість шляхом отримання казначейських векселів.

Постанова КМУ «Деякі питання випуску фінансових казначейських векселів» від 21.08.2013 р. № 683. Чинна

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»