Новини публікуються мовою оригіналу

Вищий спеціалізований суд України у справі № 6-26976св15 дійшов такого висновку: за працівником закріплено право на розірвання трудового договору з обов’язком двотижневого попередження, а не право двотижневого відпрацювання. Про це повідомляється на сайті суду.

Відповідно до ч. 1 ст. 38 КЗпП, працівник має право розірвати договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника чи вповноважений ним орган письмово за два тижні.

Протягом двох тижнів для відпрацювання після подання заяви про звільнення позивач не подавала заяви про відкликання своєї заяви про звільнення. У матеріалах справи міститься заява про відкликання заяви про звільнення, проте в порушення вимог ст.ст. 10, 60 ЦПК України позивач не довела, коли саме така заява була нею надіслана відповідачу й отримана ним, що є її процесуальним обов’язком.

За змістом статті 38 КЗпП, законодавець закріпив за працівником право на розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з обов’язком двотижневого попередження, а не двотижневого відпрацювання

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»