Новини публікуються мовою оригіналу

Мінекономрозвитку повідомляє: невдовзі Уряд зможе залучити до державних підприємств керівників найвищого класу з приватного сектора. Зміни до постанови КМУ від 19.05.1999 р. № 859 надають можливість платити керівникам держпідприємств ринкову зарплату й прив’язати її розмір до результатів роботи підприємства та самого керівника.

Відповідно до нової системи, загальний розмір річної винагороди керівників держпідприємств буде наближений до ринкового рівня в приватному секторі України. При цьому оклад становитиме 25% від загальної річної винагороди, а премія — до 75% від загальної річної винагороди. Органи управління матимуть змогу встановлювати чіткі цілі й показники, від виконання яких залежатиме виплата преміальної частини.

Ухвалені зміни стосуються безпосередньо унітарних державних підприємств, а також слугуватимуть орієнтиром для встановлення винагороди керівникам державних акціонерних компаній.

На першому етапі в унітарних державних компаніях заробітну плату керівникам установлюватиме профільне міністерство, а після внесення змін до законодавства повноваження буде передано до новостворених наглядових рад.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»