Новини публікуються мовою оригіналу

Верховна Ради України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо працівників, призваних на військову службу під час мобілізації на особливий період» (№ 2317а).

Відповідно до пропонованих змін, ч.ч. 3 та 4 ст. 119 КЗпП поширено на фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від підпорядкування та форми власності та фізосіб-підприємців, у яких працівники працювали на час призову. А отже, такі роботодавці мають зберігати за своїми призваними на військову службу в особливий період працівниками середній заробіток, який компенсується з бюджету.

Від редакції

Мінсоцполітики в листі від 16.06.2015 р. № 325/13/155-15 погоджувалося, що поза межами законодавства лишилися наймані працівники, які працюють у фізосіб-підприємців.

А все через те, що в ч. 3 ст. 119 КЗпП йдеться про мобілізованих, які працюють на «підприємствах, установах, організаціях».

Мінсоцполітики раніше обіцяло, що буде розроблений відповідний законопроект для усунення цієї прогалини, однак був ухвалений законопроект, поданий депутатами.

Варто відмітити: судді Київського апеляційного адмінсуду ухвалою від 11.08.2015 р. у справі № 739/716/15-а вказували, що положення ст. 119 КЗпП, якими встановлено гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків, не містять жодних застережень щодо непоширення цих гарантій на працівників, які трудяться у ФОП за трудовими договорами. Тож і на мобілізованих працівників ФОП поширюються гарантії, передбачені ч. 3 ст. 119 КЗпП, щодо компенсації з бюджету середнього заробітку.

Постанова № 105 — підзаконний нормативно-правовий акт, ухвалений на основі й на виконання приписів ст. 119 КЗпП. Тому її зміст не може суперечити змісту КЗпП, що має вищу юридичну силу, зокрема й щодо дії за колом осіб, на яких він поширюється. Та й у самій постанові немає застережень про її непоширення на ФОПів та осіб, які перебувають із ними в трудових відносинах.

Однак, як показує практика, місцеві органи праці та соцзахисту населення прийматимуть Звіти для виплати компенсацій лише після того, як будуть унесені відповідні зміни до Постанови № 105.

А якщо відсутній механізм компенсацій, лишатиметься в силі позиція ДФС (лист від 29.10.2015 p. № 10130/К/99-99-17-03-03-14), у якій зазначено: у разі нарахування (виплати, надання) роботодавцем (фізичною особою — підприємцем) суми середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, указаний дохід обкладається ПДФО та є базою нарахування й утримання ЄСВ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»