Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 104.04 «ЗІР» надала відповідь на запитання:

чи включається до складу доходу фізичної особи — підприємця сума компенсації, отримана з Державного бюджету України, у розмірі 50% фактичних витрат від суми нарахованого ЄСВ?

Фізособа-підприємець суми компенсацій, які отримує з держбюджету, у розмірі 50% суми нарахованого ЄСВ відображає у п. 7 гр. 6 Книги обліку доходів та витрат із від’ємним значенням. При цьому сума компенсації вираховується із витрат господарської діяльності.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»