З метою спрощення процедури отримання ліцензій на провадження діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів КМУ скоротив перелік необхідних документів. У першу чергу ці зміни зачепили фізосіб, які мають ліцензію на провадження медичної або  ветеринарної практики, адже їм було надано право використовувати в роботі наркотичні засоби.

Так, із переліку необхідних документів виключено висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи про відповідність наявних приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо провадження госпдіяльності зі зберігання наркотичних засобів. Натомість перелік доповнено копією ліцензії на провадження медичної або ветеринарної практики (для фізичних осіб — підприємців).

Водночас із переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії, виключено засвідчені в установленому порядку:

  • копія свідоцтва відповідного державного органу про кондиційність та репродукційність насіння маку і конопель (у разі культивування рослин, включених у таблицю I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою КМУ від 06.05.2000 р. № 770, далі — таблиця I);
  • копія акта апробації для насінницьких посівів (у разі культивування рослин, включених у таблицю I);
  • копія накладної на відпуск насіння маку і конопель (у разі культивування рослин, включених у таблицю I).

Постанова КМУ «Про внесення змін до пункту 19 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності» від 11.09.2013 р. № 678.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 20.09.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»