Новини публікуються мовою оригіналу

До кінця 2015 року з метою підвищення ефективності роботи, оптимізації та економії адміністративно-господарських видатків державна служба зайнятості проведе скорочення чисельності працівників на 1690 осіб.

Розпочнеться створення Національного агентства зайнятості. В основу роботи нової структури буде покладено принцип роботи найуспішніших компаній світу. Наразі проводиться аналіз ефективності роботи служби на всіх рівнях, по всіх регіонах України. Для підвищення продуктивності діяльності й зменшення видатків було прийнято рішення про скорочення чисельності працівників.

Апарат обласних центрів зайнятості буде скорочено на 12%, апарат базових центрів зайнятості — від 4% до 15%. Скорочення також торкнеться і Центрального апарату, де, ураховуючи минулорічні скорочення, до кінця поточного буде вивільнено 16% працівників.

Нова структура не лише надаватиме послуги громадянам щодо пошуку роботи, перенавчання чи підвищення кваліфікації, а й об'єднає власні зусилля з недержавним сектором, який також здійснює пошук роботи. Запропоновані новації у вигляді законопроекта будуть подані до Верховної Ради України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»